Sveiki užsukę į mūsų krautuvėlę. Prekiaujame drabužiais vaikams, daugiausiai mergaitėms nuo 4 metų. Prekes kruopščiai atrenkame, stengiamės nepalikti nei menkiausio defekto, visuomet priimame grąžinimus, jei daiktais esate nusivylę. Kiekvieną daiktą aprašome kuo įmanoma detaliau, kad liktų kuo mažiau neiaiškumų, tačiau kilus klausimams, visuomet laukiame Jūsų laiškų. Džiaugiamės, jog užsukote ir linkime smagaus ir lengvo apsipirkimo

Kontaktai:

drabuziaivaikams141@gmail.com

+37063418187

INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 934271

*Jei easte vaikiškų drabužių kūrėjai/tiekėjai ir norėtumėte bendradarbiauti - laukiame Jūsų žinučių. Visuomet laukiame pasiūlymų.

Pinigų ir prekių grąžinimo politika:
Turite teisę atšaukti savo užsakymą per 30 dienų nepateikiant jokios priežasties. Savo užsakymą galite atšaukti per 30 dienų nuo užsakytų prekių gavimo. Jeigu norite sėkmingai atšaukti užsakymą, turite mus informuoti ir suteikti visą reikalingą informaciją. Apie užsakymo atšaukimą galite mus informuoti el. paštu drabuziaivaikams141@gmail.com. Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo grąžinamų prekių gavimo. Jūsų pinigai bus grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu buvo atlikas mokėjimas už užsakymą, netaikant papildomo pinigų grąžinimo mokesčio.

Prekių grąžinimo sąlygos:
Norėdami grąžinti įsigytas prekės, įsitikinkite, kad:
*Prekės buvo įsigytos per paskutines 30 dienų
*Prekės yra originalioje pakuotėje

Prekės, kurių negalima grąžinti:
*Prekės, pagamintos pagal užsakymą.
*Prekės, kurių negalima grąžinti dėl jų prigimties, pavyzdžiui prekės, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs.
*Prekės, kurios netinkamos grąžinti dėl higienos priežaščių po prekės išpakavimo.
*Prekės, kurios po jų pristatymo, yra naudojamos su kitomis prekėmis (prekių mišiniai).
Pasiliekamę teisę, atsisakyti grąžinti prekes, net ir tas, kurios atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus.

Prekių grąžinimas
Jūs prisiimate prekių grąžinimo riziką ir kaštus.
Grąžinamas prekes siųskite šiuo adresu: Ąžuolų 22, Rumšiškės, Kaišiadorių r. LT-56335

Mes nesame atsakingi už prekių pažeidimus, įvykusius grąžinant prekes. Dėl to, siūlome rinktis saugų prekių siuntimo paslaugų teikėją. Negalėsime grąžinti pinigų, jeigu nepateiksite prekių įsigijimo kvito arba prekių pristatymo kvito.

Kontaktinė informacija
Jeigu turite klausimų dėl mūsų pinigų ir prekių grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu drabuziaivaikams141@gmail.com